معرفی و تاریخچه

سال 79 صندوق آینده ساز ایرانیان (با نام محمدرسول الله سابق) به همت مردم محله حصارک کرج و با هدف ایجاد سیستمی مردم نهاد و امین ، جهت رفع نیازهای مالی مشتریان با استفاده از منابع تامین شده از مجموعه ی اعضا ، فعالیت خود را آغاز کرد.

بانیان صندوق پس از گذشت حدود سه سال که موسسه مورد استقبال و همیاری اهالی محل قرارگرفته بود تصمیم به تاسیس شعبه دوم صندوق در منطقه چهارباغ ( مهدی اباد) گرفتند و  این مجموعه نیز با نام محمد رسول الله  شروع به ارائه خدمات قرض الحسنه در منطقه کرد.

در سال 1392 نام هر دو موسسه به ترتیب به آینده ساز ایرانیان (حصارک)و ذخیره صالحین (چهارباغ) تغییر یافت و اساسنامه جدید مورد تایید بانک مرکزی توسط هیت مدیره امضا شد و دستورالعمل های بانک مرکزی مبنای عملکرد صندوق قرار گرت . 

طی سال های اخیر توجه به نیازهای اقشار مختلف مورد اهتمام و توجه هیئت مدیره بوده که از مهم ترین آن میتوان به پرداخت وام های قرض الحسنه و  ارائه خدمات کامل بانکی اشاره نمود در این راستا تدابیری اندیشیده شد تا خدمات بانکی در سریع ترین زمان هم صورت متمرکز  و هم از طریق خدمات الکترونیک و اینترنتی انجام شود، تا موسسه بتواند خدمات بهتری بدون نیاز به مراجعه حضوری مشتریان، به اعضاء و خیرین امر قرض الحسنه ارائه نماید.

اکنون پس از 22 سال به پشتوانه مالی و معنوی شما عزیزان و همکاری دو صندوق باهم، توانسته ایم با پرداخت بیش از پنج هزار میلیارد ریال وام بدون سود گره ازمشکلات اعضا بگشاییم .در وهله اول از همه سپرده گزاران و خیرین محترم متشکریم باشد مارا در ادامه این امر پربرکت یاری نمایید . امید داریم، با توجه به اهمیت موسسات قرض الحسنه در رفع نیاز های مالی جامعه شاهد همیاری و همدلی عزیزان  خیر، صندوق ها دیگر و مسئولین کشوری در جهت رشد و توفیق موسسات مردم نهادی همچون قرض الحسنه ها باشیم.
https://sandooghsalehin.com

اهداف و برنامه ها
  • ترویج سنت  قرض الحسنه و بانکداری صحیح اسلامی
  • همکاری با دیگر صندوق های قرض الحسنه در راستای گسترش خدمات
  • تکمیل و ترویج خدمات الکترونیک و نوین، در راستای تکریم ارباب رجوع
  • مشارکت در امور خیریه به خصوص در بخش آموزش
  • تخصیص بودجه بیشتر برای پرداخت وام جهت اشتغال زایی خرد
  • توضیح و تشریح  صادقانه رویه کار موسسات قرض الحسنه جهت تشویق جامعه به همکاری با این موسسات
  • تسهیل شرایط و مراحل دریافت وام
  • جلب رضایت حداکثری اعضا ومشتریان
پیام مدیرعامل

با سلام و احترام و عرض سپاس بابت همراهی صمیمانه و دلسوزانه یکایک شما مشتریان عزیز و همکاران ارجمند موسسه قرض الحسنه آینده ساز ایرانیان ، خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب های فراوان، با همت و همکاری شما خوبان توانستیم، سالیانی که گذشت قدم های موثر و موفقی در راستای توسعه و پیشرفت فرهنگ قرض الحسنه برداریم و امیدواریم با دوام این همراهی و توسعه و تقویت تلاش ها و توانمندی های صندوق، شاهد دست یابی به موفقیت های بزرگتر و جایگاه والاتری در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و خدمت رسانی به شما همراهان گرامی باشیم.

جای آن دارد یاد و خاطره بنیان گذار موسسه مرحوم طیب اکبری را گرامی بداریم.

پیروز و سربلند باشید

ایمیل مدیریت جهت دریافت انتقادات و پیشنهادات شما: 

ayandehsaziranian@gmail.com

تماس باما

تلفن :02691009291 


شبکه های اجتماعی : 09923900800

آینده ساز ایرانیان

صندوق قرض الحسنه

نام کاربری
رمز عبور
نکات امنیتی

پیگیری پرداخت های قبلی

شماره پیگیری بانک
جستجو
شماره حساب/ وام
مبلغ
ریال
توضیحات
درگاه پرداخت
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
ادامه

شناسه پرداخت

راهنمای عملیات
شماره حساب/ وام
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست
نمایش
نکات امنیتی
درخواست نام کاربری و رمز عبور
کد ملی
تلفن همراه
کد امنیتی
در حال بارگذاری..
بستن